Паб Гойра

Історія закладу: Гойра — заклад з якого все починалось……

«ГОЙРА!» — це своєрідний буковинський вигук-подяка богу сонця, який дав гарний урожай хмелю, а отже і посприяв процесу пивоваріння та зробив смак пива неповторно свіжим та смачним. «ГОЙРА!» — кажуть ті, хто натхненно п’є буковинське пиво!

Контакти:

Адреса: м. Чернівці, Парковий проїзд, 2а
тел. (050) 200-02-11

http://www.goyra.com.ua ,

goyra.com@ukr.net

Свій початок паб «Гойра» розпочав в далекому 2010р. Взагалі ідеєю створення було визначено — надати гостям нашого краю продукт (пиво) створений на основі вікових традицій в поєднанні з сучасними тенденціями. Навчити споживати натуральне свіжозварене пиво. Перше пиво  «Гойра» світле було зварене в жовтні 2010р. Далі розвиток нашої пивоварні лиш набирав оберти, підвищували свою кваліфікацію пивовари.  За рахунок  наших вдячних гостей і відгуків про якість пива, було прийнято рішення зварити пиво з темних сортів. На разі вже існує декілька сортів пива на будь-який смак. Та на цьому наші пивовари не зупиняються.

Різноманітні страви української та європейської кухні.

Наш заклад акцентує увагу  на автентичність гуцульської та українських кухонь , але поміж того впевнено  крокуємо в ногу з часом використовуючи новітні технології. В приготуванні страв використовуємо- «локальні» продукти.

Власне виробництво

Піклуючись про нашого гостя заклад розширює лінійку «власного виробництва».

Дотримуючись  популярного в сучасній світовій кулінарії напряму simple cuisine – проста натуральна їжа. В даному випадку – це новий погляд на українську національну кухню із прогресивної європейської точки зору, з орієнтацією на регіональність та сезонність використовуваної сировини.

Унікальний інтер’єр

Інтер’єр продуманий до дрібниць, тому вам буде зручно та приємно відпочивати. В деталях використані мотиви гуцульської культури. Наприклад: емблеми на стільцях – це «ружа», що  нагадує нам про сонце або квітку з гуцульського орнаменту. Музичне оформлення –це звичайно українська.

One thought on “Паб Гойра

Добавить комментарий