Бартка

Час відкрити для себе нові горизонти в сфері розваг. РК “Бартка” — новаторський підхід в поєднанні із майстерністю професіоналів. Насолодіться ексклюзивними українськими винами, соковитими стейками, що готуються на відкритій кухні та іншими шедеврами гастрономічного мистецтва. Тут Ви зможете обрати відпочинок, який до вподоби саме Вам.

Бронювання столиків за телефоном 050 750 99 99.

Завітайте в РК «БАРТКА» з сім’єю, друзями або коханою людиною. Ввічливий та уважний персонал відмінно знає свою справу та зробить ваш відпочинок винятково комфортним. Меню Бартки представлене різноманітними стравами української кухні за оригінальними рецептами. Соковиті стейки є однією із візитних карток РК «Бартка» Їх неодмінно потрібно скуштувати, щоб насолодитися смаком натурального, ідеально приготованого кулінарного шедевра. М’ясо, яке тут використовують, проходить довгий шлях з найкращих фермерських угідь України до рук справжніх віртуозів гастрономічного мистецтва в РК «Бартка».

І ми впевнені: спробувавши їх хоча б один раз, Ви станете справжніми цінителями відмінних стейків. Будь-якій страві можна надати додаткове забарвлення за допомогою правильно підібраних напоїв. Авторське вино, створене під пильним наглядом французьких митців. Кожен любитель цього напою знайде, що шукає: натхнення, гарний настрій, або, що трапляється набагато частіше, незвичайний букет і смак.

В цьому Вам допоможе досвідчений сомельє. Насолодіться якісним українським вином або ж придбайте його в якості сувеніра чи подарунка у винній кімнаті закладу. Гарний настрій залежить від правильно підібраної музики та талановитих виконавців. Доповніть своє свято неперевершеними композиціями від найкращих гуртів, що професійно та надзвичайно легко запалюють танцювальний майданчик давно знайомими ритмами джазових, рокових, блюзових та сучасних композицій. Не відмовляйте собі в задоволенні відпочити разом із дітьми.

В РК “Бартка” створені всі умови для того, щоб малеча розважалась в дитячій кімнаті. Діти вас не турбуватимуть, адже вся їхня увага буде спрямована на ігри та розваги, під наглядом професійних вихователів.

Добавить комментарий