Маланка 2020 Чагор — Чернівці

Маланка – це свято, яке щорічно проводиться на території Буковини. Пропонуємо вам фоторепортаж Маланка у селі Чагор. Головні дійові особи на Чогорській Маланці — Боги Олімпу. Також, було багато інших персонажів. Дивіться фото

Аналог видовищних Венеціанського та Бразильського карнавалів із всенародним гулянням — спосіб проведення старого Нового Року Буковинцями. Село Чагор зазвичай найбільше вирізняється асортиментом різноманітних костюмів та кількістю різних варіацій на традиційні обрядові пісні.

Конкурс на найкращий костюм та подачу проводиться в місті Чернівці, що є серцем Буковини. На площах збираються Маланкарі з усіх сусідніх сіл та містечок для того, щоб представити свої наряди, які всі мешканці готують цілий рік.
Як тільки маланкарі врішили, що тутешній люд здивувати просто костюмом вже не вийде, та й до міста треба якось добиратись – вони вирішили зробити свої авто частиною карнавалу. Лякаючі трьохметрові дракони, Скубі-Ду розміром з будинок та багато інших чудернацьких створінь крокують містом та співають пісні. Після цього відбувається конкурс. Кожне село представляє ціла кагорта парубків та дівчат, які справді проникаються цим святом. Усі сім’ї, які готуються до свята Маланки не хвилюються про те, що їхній костюм буде ідентичним з костюмом іншої родини, так як в кожній окремій сім’ї переказ легенд, що передається із покоління в покоління хоч трохи, але відрізняється від всіх інших.

 

Добавить комментарий